Çerkezköy Kırıcı Tamiri

Çerkezköy Kırıcı Tamiri

Çerkezköy Kırıcı Tamiri

Günümüzde inşaat alanında hemen her noktada kırıcı ihtiyacı ortaya çıkıyor. Sağlam kırıcılar bulmak da önemli bir hale geliyor. Sizin için sitemizde hem kırıcı tamiri, hem de kırıcılarınızın bakımlarını yapıyoruz.

Çerkezköy kırıcı servisi olarak eğer siz de kırıcı işlerinizi en güvenilir hizmet veren şirketten aldığınız kırıcılarla yapmak istiyorsanız sitemiz sizin için de en uygunu olacaktır. Kırıcıların özellikle ana silindir ve gömleği uzun süren kullanımlar sonucu aşına bilir ya da arıza verebilir. Size garantili şekilde tamirinin sunumunu yapıyoruz.

Çerkezköy Karacan Elektirik Bobinaj olarak kırıcılarınızı en uygun fiyat ve en kaliteli şekilde tamir etmeye çalışıyoruz. Kırıcı tamiri, kırıcı bakımı denilince akla gelen ilk site olan Karacan Elektirik Bobinaj sizin de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve size Çerkezköy kırıcı servisi olarak en uygun, en özel hizmeti sunacaktır.
Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.