Servo motor sarımı

Servo motor tamiri oldukça önemli bir konu olmaktadır. Çünkü pek çok sektörel aracın gereksinimi haline gelen servo motorların normal işleyişini ya da görevini yerine getirememesi demek sektörel anlamda üretimde aksamalara ya da gecikmelere neden olabilmektedir. Bu nedenle de özellikle Kapaklı servo motor tamiri çok önemli olmaktadır. Çünkü Kapaklı gibi bir şehirde oluşabilecek en ufak arıza çok büyük kayıplara neden olabilmektedir. Bu durumun aşılabilmesi için servo motorların tamiri çok değerli olmaktadır. Aksi takdirde normal çarkın işleyişi zarar görecektir ve bu durumda maddi ve manevi kayıpların gerçekleşmesine neden olacaktır.

Karaca Elektrik Bobinaj
Soru, görüş, servis hizmetleri ve daha bir çok konu hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.