Kapaklı Matkap Tamiri

Kapaklı Matkap Tamiri

Kapaklı Matkap Tamiri

Kapaklı Karacan Elektirik Bobinaj olarak el aletleri matkap tamiri her marka ve modelde el aletlerinin tamiri bakım ve onarım işlerini yapmaktayız. bosch, makita, hitachi, aeg, dewalt gibi kaliteli el aletlerinin matkap tamiri, kırıcı tamiri, hilti tamiri, vb el aletlerinin mekanik arızalarının onarımını en kısa zamanda arıza tespitleri yaparak müşterilerimize bildirilip tamir işlemi yapılır. bosch matkap tamiri, makita matkap tamiri, hitachi matkap tamiri, dewalt matkap tamiri, aeg matkap tamiri hilti tamiri, kırıcı şanzıman bakımı (şanzıman yıkanır ve yağ değişimi yapılır)
Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.