Çerkezköy AC Motor Sarımı

Çerkezköy AC Motor Sarımı

Çerkezköy AC Motor Sarımı

Çerkezköy Karacan Elektrik Bobinaj sektöründe senelerdir hizmet veren firmamız edinmiş olduğu yüksek tecrübe ve bilgisiyle bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek sektöredeki yerini almıştır. Karacan Elektrik Bobinaj firması olarak gelecek hedeflerimize kaliteden ödün vermeden dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile çalışma prensibine bağlı olarak hizmet vermeyi amaçlamıştır.
 
Çerkezköy Karacan Elektrik Bobinaj , motor sarım sektöründe kazanmış olduğumuz konumumuzu korumak ve daha ileriye götürmek için özverili ve iddialı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Bu doğrultuda referanslarımız müşterilerimizdir ilkesinin özünden hareketle müşteri portföyümüzün kapsamını süratle genişletmekteyiz.

Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.