Çorlu Matkap Tamiri

Çorlu Matkap Tamiri

Matkap tamiri, Çorlu Karacan Elektirik Bobinaj olarak matkap bakımı ve tamiri ile küçük el aletlerinin bakım, onarım hizmetleri sağlıyoruz. Matkap tamiri ile araç gereçlerinizin tüm orunlarını deneyimli ekibimizle birlikte güvenle eski haline getiriyoruz.

Elektrik arızaları, kasa tamiri, kablo ve endüvi arızaları dahil tüm bakım ve onarımları ile Çorlu Karacan Elektirik Bobinaj teknik servisi sizlere hizmet vermekte. Aletlerin garantili parça değişimi, muadil ve orjinal parça temini ve temiz işçiliğimiz ile en uygun matkap arızası tamiri çözümleri Tekirdağ bölgesinde hizmet sunuyoruz.
Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.