Hakkımızda

2016 yılında kurulan bobinaj firmamız bölgedeki fabrikalara hizmet vermeye başlamıştır. Bizi diğer bobinajcılardan ayıran özelliğimiz ise özel işler yapmamızdır. Kalitemiz ve saygınlığımızla müşterilerimizi memnun etmek  için elimizden gelini yaparız. Sosyal medya içerik üreticisiyiz youtube kanalımızdan videolar paylaşmaktayız. Motor sarımlarını merak eden veya izlemekten keyif alan müşterilerimiz youtube kanalımıza bakmasını tafsiye ederiz. Bu alanda bu işleri yapmak isteyen kişiler içinde öğretici bir firmayız. Sitemizde görmüş olduğunuz bütün fotoraflar yaptığımız işlerin görselleridir alıntı Değildir.

Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.