Kapaklı AC Motor Sarımı

Kapaklı AC Motor Sarımı

Kapaklı AC Motor Sarımı

A.C. motorların bobin kısımları alternatif akım kullanarak motor miline hareket kazandırırlar. A.C.; Alternatif Akım anlamına gelmektedir ve Nikola Tesla tarafından bulunmuştur. Tesla’ dan bu yana Alternatif Akım, elektrik motorlarında sık sık kullanılmaktadır.

A.C. motorlarınızın bobinajını uzman ellere teslim etmelisiniz. Tecrübemiz ve uzman sertifikasına sahip ustalarıyla Karaca Elektrik Bobinaj, sizlere yardımcı olabilir. A.C. Motorlarınızın bobinlerini tamir ediyor, bobinaj işlerinizi yapıyor. Bobinaj ve bobin sarımı işlemleri için Karaca Elektrik Bobinaj’ı tercih edebilirsiniz.
Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.