Çorlu Trafo Sarımı

Çorlu Trafo Sarımı

Çorlu Trafo Sarımı

Trafo sarımı gerçekleştirmemiz için öncelikle elektrik iç tesisat projesinin çizilmesi gerekir. Çizilen proje ile enerji izninin alınması için talep edilecek güç belirlenmelidir. Sonra, ilçe veya bölge müdürlüğüne projeyi sunup enerji izni için başvuru yapılması gerekir. Onaylanan enerji izni kâğıdı ile enerjinin hangi hattan ne şekilde alınacağı ile ilgili bilgi almak gerekir. Öğrenilen bilgiler ışığında OG trafo projesi çizilir ve elektrik dağıtım şirketinin onayına gönderilir. Dağıtım şirketinden onay alındıktan sonra proje için gerekli malzeme tedarik edilir ve saha montajı yapılır. Bizler Trafo sarım Çorlu firması olarak işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.
Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.