Çorlu Kırıcı Tamiri

Çorlu Kırıcı Tamiri

Çorlu Kırıcı Tamiri

Periyodik bakımlar kırıcılarınız için çok önemlidir. Kırıcı ve Kepçelerinizin bakım ve tamiri için profesyonel hizmet vermekteyiz.

Kırıcı ekspertizi yaparak makinenizin durumunu ve sağlamlığını belirliyoruz.

Her türlü kırıcı tamiri, hidrolik bakımı, kırıcı hattı basınç ölçümü, iş makinalarının yağ bakımı ve ölçümü ve iş makinalarının yağ, hava ve mazot filtre değişimi işleriniz özenle yapılır.

Çorlu Karacan Elektirik olarak kırıcı tamiri hizmetlerimiz için bizi arayabilir ya da mesaj atabilirsiniz.Tüm işlemlerimiz garantili ve faturalıdır.
Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.