Çorlu Koşu Bandı Motor Sarımı

Çorlu Koşu Bandı Motor Sarımı

Çorlu Koşu Bandı Motor Sarımı

Koşu bandı motoru genellikle büyük boyutlu ve dış çaplı yüksek torklu bir DC motor kullanır. DC motor, yüksek güvenilirlik, uygun hız kontrolü, yüksek başlangıç ​​torku, düşük gürültü ve güçlü motor hızı gibi avantajlara sahip olduğundan, çeşitli kullanıcılar ve farklı spor talepleri için mükemmel bir şekilde karşılanabilir; normal koşullarda koşu bandı daha büyüktür. beygir gücü motoru daha yüksek stabiliteye sahip olacaktır.
Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.