Manyetik Fren Bobin Sarımı

Manyetik Fren Bobin Sarımı

Manyetik Fren Bobin Sarımı

Endüstride bazı uygulamalarda bulunan elektromanyetik fren, kavrama sargılarının bobinajı, sarımı Yeterli donanıma sahip, sektöründe akademi pozisyonunda olan firmamızda konusunda iddialı, deneyimli ve tecrübeli personelimiz ile yeterli ve gerekli sertifikalara sahip son derece kaliteli yerli ve yabancı menşeili bobinaj malzemeleriyle yapılmaktadır

Manyetik fren, kavrama bobinlerinin sarımı, bobinajına paralel olarak müşterilerimizin talebi ve isteği doğrultusunda yine her güçte, ağırlıkta yerli ve yabancı Manyetik kavrama, fren temini de firmamız tarafından sağlamaktadır.

TVB kökenli olan Endüstriyel bakım hizmetlerimiz bünyesinde ise yine her güç ve ağırlıktaki Manyetik kavrama, frenlerin mekaniksel ve elektriksel bakımları, gerekli testleri yerinde yada yerimizde büyük bir titizlikle, özenle yapılmaktadır.
Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.