Çerkezköy Servo Motor Tamiri

Çerkezköy Servo Motor Tamiri

Çerkezköy Servo Motor Tamiri

Firmamızın müşterilerine vermiş olduğu hizmet, tamir bakım onarım için en uygun fiyat ve kalite ile yapılmaktadır. Konusunda uzman ekibiyle müşterilerine vermiş olduğu güvenle işleriniz itinalı bir şekilde yapılmaktadır.

Makinalarınız zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde tamir edilmektedir. Müşteri memnuniyetine çok önem verilmektedir.

Firmamız yetkili teknik personeliyle Çerkezköy Servo Motor Tamiri, Bakımı, rulman değişimi, rotor bakımı, stator bakımı ve sarımı, mil bakımı, encoder tamiri ve değişimi, resolver bakımı ve değişimi, pulscoder tamiri ve değişimi yapılmaktadır.

Servo motorlar tamirinde arıza tespitinin doğru yapılması gerekir.  Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır. Bunun için dinamik testlerin doğru şekilde yapılması gerekir. Onarımları yapıldıktan sonra en son testleri yapılır. Testler sonucunda müşteriye teslim edilir. 
Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.