Çorlu Matkap Tamiri Sarımı

Çorlu Matkap Tamiri Sarımı

Çorlu Matkap Tamiri Sarımı

Her marka ve model elektrikli el aleti tamiri, yedek parça desteği ile garantili el aletleri tamiri servisi sunmaktayız. Günümüzde oldukça değerli olan araç gereçlerimiz; iş hayatımızda bizlere oldukça kolaylıklar sağlamakta. Düzenli bakımları ile uzun süre kullanabileceğimiz gibi; arızalı elektrikli el aletlerinizi servisimizde tamir, bakım, sarım ve onarımı garantili olarak yaptırabilirsiniz.

Firmamız KARACA ELEKTRİK BOBİNAJ; elektrikli el aleti ve şarjlı el aleti tamiri konusunda Çorlu başta olmak üzere, tüm Türkiye geneline kargo aracılığı ile teknik servis sağlamakta. Bilinen tüm markaların yanı sıra, her marka ve modele uygun bakım, tamir işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.
Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.