Tekirdağ Servo Motor Sarımı

Tekirdağ Servo Motor Sarımı

Tekirdağ Servo Motor Sarımı

Firmamız yetkili teknik personeliyle bünyemizde Tekirdağ Servo Motor Tamiri, Bakımı, rulman değişimi, rotor bakımı, stator bakımı ve sarımı, mil bakımı, encoder tamiri ve değişimi, resolver bakımı ve değişimi, pulscoder tamiri ve değişimi garantili bir şekilde yapılmaktadır. Bakım ve onarımları yapıldıktan sonra en son açısal ayarlamaları yapılıp yük testine sokulur. Testi geçtiği taktirde müşteriye teslim edilir. Tekrdağ Servo Motor Test ünitemiz markalar bazında %80’ini kapsamaktadır. Bünyemizde testi yapılamayan motorların bakımları yapıldıktan sonra açısal ayarlamaları yerinde yapılmaktadır
Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.