Lüleburgaz Matkap Tamiri

Lüleburgaz Matkap Tamiri

Lüleburgaz Matkap Tamiri

Matkap Tamiri alanında firmamız sizlere nitelikli bir hizmet verebilecek bilgi ve donanıma sahip bir firmadır. Firmamız yıllardan beri sizlere bobinaj motorlu el aletleri ve bobinaj motorlu her türlü elektronik aletin tamiri ve bakımında hizmet vermektedir. Matkap Tamiri yanında firmamız her türlü elektronik el aletinin tamirini yapmaktadır. Firmamız tamirini üstlendiği ürünlerde kesinlikle yan sanayi yedek parça kullanmamaktadır. Firmamız ürünün fabrikası ile iletişime geçerek orijinal yedek parçasını temin etmektedir. Bu nedenle ürünleriniz tamir görse bile uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün haline gelmektedir.

Sizin de Matkap Tamiri gerektiren ürünleriniz var ise kesinlikle bizden hizmet almaktan pişman olmayacaksınız. İletişim numaralarımıza web sitemizden ulaşabilirsiniz.
Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.