• 0 541 593 34 29
  • info@karacaelektrikbobinaj.com
  • Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Manyetik Fren Bobin Sarımı

Çorlu Manyetik Fren Bobin Sarımı

Çorlu Manyetik Fren Bobin Sarımı

Sürtünmesiz olarak elektronik voltaj kontrolü yardımıyla istenilen torklara kademesiz geçiş yapabilen manyetik frenleme ve kavrama sistemleridir. 0 V DC ile 24 V DC arasında voltaj ayarı ile tork iniş çıkışları kademesiz olarak ayarlanabilir. Soğutmalı tip frenlerimizde, frenleme esnasında meydana gelebilecek isinin dışarı atılmasına yardımcı olur ve bu suretle fan balatasının aşınmasını minimum seviyeye indirir. Soğutmalı tip frenler aynı zamanda motor ve frenin maksimum süre ile geç ısınmasını sağlar. Elektromanyetik sargı dayanıklı malzemeden oluşan bobin kalıbı üzerine polyester ile muhafaza edilmektedir. Fren bobinlerinin yalıtım sinifi Ho dur. Bakımını ve onarımını yaptığımız fren sistemlerindeki tüm metal parçalar elektrolize kaplanıp korozyona karşı koruma sağlanır.

Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

info@karacaelektrikbobinaj.com

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.