Tekirdağ Matkap Tamiri

Tekirdağ Matkap Tamiri

Tekirdağ Matkap Tamiri

Yüksek ilerleme hızı, maximum matkap ömrü ve ekonomik ücret ile maximum metraj için matkap tamirini deneyebilirsiniz.

Her çapta Sondaj matkaplarınız fabrikasyon olarak garantili bir şekilde yapılır. Ürünleriniz Tamamen isinde uzman ekiplerce hazırlanır ve siz değerli müşterilerimize sunulur. Memnuniyet Garantilidir…

Kullandığınız matkap ve bitlerin diş aşınmasında ve diş düşmesinde yine firmamız yanınızda garantili bir biçimde elmas değişimi, güçlendirme, mukavemet ve size özgü şekilde malzemeniz revize edilir.

Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.