Çorlu Elektrik Motoru Sarımı

Çorlu Elektrik Motoru Sarımı

Çorlu Elektrik Motoru Sarımı

Çıkan devir sayına göre bobinlerin adım sayısı bellidir. Bu şekilde bobin ölçüleri alınır. Bobinler sarılır. Oyuklara yerleştirilir.tamamı bittiği zaman arka tarafın bandajı yapılır ön taraftaki ekler yapılır uçlar dışarı çıkacak şekilde ayarlanır ve ön tarafında bandajı yapılır. Tüm kaçak omaj kontrollerinden sonra vernik atılır.vernik kuruduktan sonra motor mekanik parçaları toplanır ve enerji verilir.çekilen akımlar kontrol edildikten sonra motor bobinajı sarımı bitmiş demektir.
Karaca Elektrik Bobinaj
Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 541 593 34 29

[email protected]

Kemalettin Mah. Fabrika Sk. No 14/A Çorlu/Tekirdağ

Servo Motor Sarımı

Servo motorların tamir edilme sürecinden önce ilk olarak sizlere kısaca Servo Motorlar hakkında ufak bilgiler aktaralım. Servo motorlar robot teknolojisin de en çok kullanılan motor türüdür. Amaçları mekanizmaların işeyiş hatalarını bularak düzelmelerine yardımıcı olmaktır.

Step Motoru Sarımı

Servo motorların tamirinde ilk önemli kural arıza tespitinin doğru yapılmasıdır. Arızanın çok fazla sebebi olacağından doğru tespit yapılmadığı taktirde zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşacaktır.

AC-DC Motor Sarımı

Her marka, tip ve güçte DC motorların endüvi/endüktör sargılarının, orijinal bobinaj karakteristikleri ve izolasyon sınıflarına göre, tekniğine uygun olarak yeniden sarımı, onarımı ve bakımı işlemleri, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.